Moderní obrazy do bytu

          Mohlo by vás zajímat: obrazy do obývákuobrazy do ložniceobrazy do kuchyněobrazy do kanceláře

 

             Moderní bytový design fantazii meze neklade. Oprostěme se od představy obrazů plných krajinek a představme si moderní obrazy do bytu rozmanitých motivů, tvarů i velikostí. Prostřednictvím našeho internetového obchodu vám nabízíme jedinečnou možnost výběru praktického a vzhledově originálního sortimentu. Jsou to právě obrazy na stěnu, které dotváří celkový vzhled interiéru, umocňují atmosféru a zážitek, jenž hledáte pro svůj domov.

            Současné trendy dekorace interiéru jdou ruku v ruce s jednoduchou a dostupnou elegancí. Moderní fotoobrazy jsou tištěné na plátno za pomoci nejnovějších technologií, přičemž fotoobraz je potažený na klasické dřevěné konstrukci. Středem zájmu se stávají obrazy vícedílné, tzv. polyptychy, které přináší kreativní provedení i jednoduchým, méně výrazným motivům. Populární trojdílné, čtyřdílné a především pětidílné obrazy obohatí každý prostor netradičním působivým dojmem.

   

 

Jak vybrat obraz do bytu?

            Skrze obrazy můžeme interpretovat naše myšlenky, pocity nebo záliby. Volíme především takový obraz, který se líbí nám samotným. Každý člověk má odlišný vkus. Někdo preferuje výrazné dekorace na zeď kontrastní vůči svému okolí, aby upoutal na první pohled. Někdo naopak upřednostní jednoduchý, decentní obraz na zeď, který harmonicky splyne s celkem.

            Pokud si nejste jistí, jak správně vybrat vhodné obrazy do bytu, přinášíme vám několik tipů, kterými se můžete řídit při jejich výběru:

  • SPRÁVNÁ VELIKOST    Velké obrazy do bytu doporučujeme do větších, světlých prostor, které jsou barevně neutrální. Menší obrazy či fotografie nevolíme příliš malé, aby byl jejich obsah dobře čitelný. Můžeme je nápaditě uskupit jako obrazy vícedílné, ve kterých mezi jednotlivými díly plynule navazujetentýž motiv.

 

  • HARMONICKÉ BARVY  Výběr barev obrazu závisí především na barevné kombinaci interiéru. Snažíme se obraz harmonicky sladit s celkovým designem místnosti, do níž umisťujeme obraz na stěnu. Pestrými barvami můžeme umocnit pocit pohodlí, střídmá volba dvou či třech barev působí elegantněji.

 

  • VHODNÝ MATERIÁL     Zda volit fototapety či obrazy na plátně záleží především na propozicích místnosti. Díky moderním technologiím tisku na fotoplátno zachovají barvy své odstíny po dlouhá léta.

 

Nevíte si rady s výběrem obrazu do bytu? Poradíme vám!