Obrazy do kanceláře

          Mohlo by vás zajímat: obrazy do obývákuobrazy do ložniceobrazy do kuchyněobrazy do kanceláře

 

Jak na výběr

            Obraz do kanceláře je jednoduchým, avšak velice účinným nástrojem, jak zútulnit pracovní prostor a zároveň psychologicky podpořit pracovní výkon. Vytvořte ve funkčním prostoru příjemnou atmosféru a vnitřní harmonii obrazy na stěnu. Využijte moderní fotoobrazy s motivy, které zpříjemní váš čas strávený v pracovním prostředí. Fotoobrazy, díky nimž se budete cítit v kanceláři jako doma.

            Pro výběr obrazu do kanceláře je velmi důležitá správná volba barev a motivu. Přikláníme se spíše k přírodním barvám, jaké jsme doporučili při výběru pro obraz do ložnice. Zelená, modrá či hnědá barva navozují přirozenost a stabilitu, jež je velmi příhodná pro klidnou pracovní atmosféru. Obraz do kanceláře by měl zachycovat méně výrazný motiv, který nebude rušit od práce a odpoutávat pozornost. Pokud chcete místnost oživit nevšedním, efektním přístupem, doporučujeme obrazy vícedílné, u kterých mezi jednotlivými díly plynule přechází jednoduchý motiv.

 

            Pro zaměstnání tvůrčího rázu bychom volili barvu žlutou, oranžovou a červenou, které podněcují inspiraci a kreativitu. Zvláště v zaměstnáních, která vyžadují soustředění, doporučujeme volbu bílé a šedé barvy, které podporují koncentraci.

 

 

Nevíte si rady s výběrem obrazu do bytu? Poradíme vám!