Obrazy do kuchyne

          Mohlo by vás zajímat: obrazy do obývákuobrazy do ložniceobrazy do kuchyněobrazy do kanceláře

 

Jak na výběr 

          Kuchyně v současnosti není pouze prostorem pro vaření, její součástí bývá obvykle také jídelna, často je propojená i s obývacím pokojem. Výbat obraz do kuchyně znamená, že se zaměříme na vyjádření atmosféry, která vzbudí naši chuť k jídlu a zároveň harmonicky propojí různorodé funkce slučující se v tomto prostoru.

            Pokud budeme uvažovat nad barevností, pro obraz do kuchyně nemusíme mít strach z pestrých kombinací, neboť červená, oranžová nebo růžová barva podporují chuť k jídlu a můžeme jimi příjemně oživit zařízení místnosti. Barva, které bychom se měli naopak spíše vyvarovat je zelená. Zelený obraz na plátně může odrazem světla na potravinách způsobit dojem zkaženého jídla. Proto se raději vyvarujeme zelené pro obrazy na stěnu do kuchyně a zaměříme se na energické barvy, které budou naše jídlo odrážet ještě v lákavějším světle.

            Z hlediska motivů můžeme obraz do kuchyně volit tak, aby podpořil funkci jídelny obrazy ovoce či jiných pochutin, nemusíme se však obávat pustit uzdu fantazie, dát průchod naší osobnosti a vytvořit kompozici, která příjemně spojí například kuchyň s obývákem, prostřednictvím našich koníčků nebo skrze zajímavé moderní makro fotografie. Doporučujeme také obrazy vícedílné, u nichž jsou jednotlivé díly provázány jedním motivem a působí velmi stylově. Moderní fotoobrazy jsou tištěné na plátno pomocí nejnovějších technologií, přičemž fotoobraz je potažený na klasické dřevěné konstrukci. 

 

Nevíte si rady s výběrem obrazu do bytu? Poradíme vám!