Obrazy do ložnice

          Mohlo by vás zajímat: obrazy do obývákuobrazy do ložniceobrazy do kuchyněobrazy do kanceláře

 

Jak na výběr

            Ložnice je hlavním místem odpočinku a relaxace. Lékaři se shodují, že kvalitní spánek je pro zdraví člověka nezbytný, proto bychom si měli dát opravdu záležet, aby naše ložnice dýchala poklidnou atmosférou, která k ničím nerušenému spánku přímo vybízí. Správně zvolený obraz do ložnice vám může pomoci požadovaného efektu jednoduše dosáhnout. Ložnice by si měla zachovat prostornost a vzdušnost, proto nedoporučujeme tento interiér dekorovat velkým množstvím nábytku a doplňků. Postačí obraz na stěnu, který hovoří za vše. Brilantní fotoobraz tištěný pomocí moderních technologií je zároveň klasický obraz na plátně potažený na dřevěné konstrukci.

            Teplé barvy jako červená, růžová nebo oranžová výrazně oživují prostor, avšak v místnosti jakou je ložnice nedoporučujeme tyto barvy užívat na větších plochách, neboť po čase mohou působit dráždivě. Obrazy do ložnice, které kombinují tyto pestré barvy, doporučujeme kombinovat s nevýraznými motivy. Doporučujeme zvolit fialovou barvu pro její smyslnost a vášeň, která odkrývá mnohé emoce.

  

            Ne náhodou v přírodě najdeme z barev nejvíce zelené a modré. Společně s hnědou v nás evokují stabilitu a pocit přirozenosti. Proto obrazy do ložnice kombinující přírodní barvy jsou vhodné ve všech velikostech, doporučujeme obrazy vícedílné a nemusíme se bát experimentovat se složitějšími, výraznějšími motivy.

 

 

Nevíte si rady s výběrem obrazu do bytu? Poradíme vám!