Obrazy na plátně

Sháníte kvalitní výzdobu vašich rodinných nebo komerčních prostor? Moderní umělecké pojetí, které se váže s výtečnou kvalitou zpracování, dlouhou životností a zajímavými cenami? V tom případě vás jistě osloví naše produktová nabídka, kterou tvoří obrazy na plátně.

 

Obrazy na plátně a tisíce motivů

     Díla, která dodají vašemu interiéru patřičnou harmonii a stanou se velice významným detailem daných prostor. Obrazy na plátně, jež vám přinášíme v mnoha velikostních variantách, mohou ztělesňovat nejrůznější témata. Skrze obrazy na plátně můžeme vyjádřit naše koníčky, myšlenky či pocity, proto při výběru obrazu klademe důraz na osobní vkus, který má každý odlišný. Pro výzdobu našeho bytu či domu volíme především takové obrazy na plátně, které se líbí nám samotným. V harmonii celého interiéru pak volíme obrazy na plátně, které svými motivy dají průchod jedinečné atmosféře. Nabízíme na 6.000 tematických motivů, které zahrnují obrazy na plátně spojující přírodními prvky, jako obrazy krajiny, květin, zvířat - také v provedení makro fotografie, které velice moderním způsobem nahradí živé přírodní dekorace interiéru. Dále obrazy na plátně s motivy malířského nebo fotografického umění, jako jsou abstraktní obrazy, Pop art, akty či obrazy měst a techniky, otevírají širokou nabídku opravdu pro každého.

ABSTRAKCE                           AKT                               KRAJINA                            KVĚTINY                              LIDÉ                               MAKRO                            MĚSTA

   TECHNIKA                             HUDBA                          OHEŇ                                POPART                             ZVÍŘATA                           OSTATNÍ                        ČERNOBÍLÉ

 

Obrazy na plátně a kvalita

     Naše pestrá nabídka zahrnuje nejen obrazy na plátně, ale především velmi precizně zhotovený výrobek, který je vyroben na zakázku dle přání a požadavků našich zákazníků.

  • maximální věrohodnost a stálost barev
  • vysoké rozlišení
  • dlouhá životnost
  • kvalitní fotoplátno
  • masivní dřevěná konstrukce

 

     Obrazy na plátně jsou tvořeny pomocí moderních technologií, předkládají tak maximální věrohodnost barev. Díky nejnovějším technologiím tisku na fotoplátno dosahuje kvalita vysokého rozlišení a speciální anti-UV filtr zaručuje stálost barev, neboť jsou tak chráněny proti UV záření a blednutí. Obrazy na plátně vyrobeném z bavlny a polyesteru o tloušťce 450 mikronu zaručí dlouhou životnost výrobku. Obrazy na plátně jsou napnuty na ručně vyrobenou dřevěnou konstrukci širokou 2 cm. Dřevěný rám je vyroben z masivního smrkového dřeva. Plátno navíc přesahuje boční strany rámu, tisk pokračuje i ze strany, a proto obrazy na plátně nevyžadují zarámování a jejich instalace je tak zjednodušená pro každého. Stačí využít úchytky, které jsou součástí balení.

 

Obrazy na plátně na míru pro váš interiér

     Nechte se inspirovat tipy, které najdete na našem webu, a vyberte si obrazy na plátně na míru pro váš interiér. Přinášíme vám novinky ve světě moderního interiérového designu, návody na výběr obrazů do bytu či domu, ale i konkrétní rady pro kombinování barev a motivů jednotlivých místností.

     Snažte se být při zařizování svojí domácnosti co nejkreativnější a dopřejte si neomezené možnosti, jež vám prezentují naše obrazy na plátně. Díla, která si zamiluje naprosto každý.

 

Mohlo by vás zajímat: Moderní obrazy do bytu, Trendy v interiérovém designu, Kombinace barev, Jak vybrat obraz do obýváku, Barvy do obýváku