Obrazy na stěnu

Hledáte moderní výzdobu vašeho bytu, domu, kanceláře či jiných komerčních prostor? Nevšední umělecké dílo, které snoubí nejnovější trendy interiérového designu s kvalitním zpracováním, dlouhou životností a zajímavými cenami? Využijte naši širokou nabídku s obrazy na stěnu.

 

Nabízíme kvalitní obrazy na stěnu

            Naše široká produktová nabídka s obrazy na stěnu zahrnuje vysoce kvalitní obrazy na plátně, které jsou vyrobeny na zakázku. Díky moderním technologiím tisku na fotoplátno dosahují naše obrazy na stěnu nejvyšší kvality rozlišení a maximální věrohodnosti barev. Speciální anti-UV filtr chrání barvy před slunečním UV zářením a zaručuje tak dlouhodobou stálost barev potažmo dlouhou životnost obrazu.

            Obraz na stěnu je tvořen bavlněným plátnem, které je ručně napnuto na dřevěnou konstrukci vyrobenou ze smrku či borovice. Plátno je potištěné z boční strany, proto obrazy nevyžadují žádné další zarámování a lze je snadno instalovat na stěnu.

 

Vyberte si obraz na stěnu z více než 6.000 motivů

Obraz na stěnu harmonicky doplní každý interiér, ale může se stát jeho i významným detailem, který výrazně poutá pozornost. Přinášíme vám obrazy na stenu v mnoha variacích odlišných velikostmi, provedením i širokou nabídkou tematických motivů. Najděte obraz na stenu s takovým motivem, který perfektně podpoří atmosféru vašeho bytu či domu.